Ніякого кумівства в Києві!Ніякого кумівства в Києві!

Ніякого кумівства в Києві!

Сьогодні в.о. голови Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві Григоренко Василь Васильович, стане “головою” без додатну “в.о.”, через своє сумлінне служіння інтересам громади.

Да ну нах - невже таке можливо?

Ан ніт.

Виявляються, що Василь Васильович став в.о., а вже скоро ні, тому що заступник Віталія Кличко - Пантелеєв Петро Олександрович, всоьго-на-всьго його кум.

До того ж, вже фактично голова району - Василь Григоренко на початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022, як справжній герой - з Києва втік, але зовсім не соромився при цьому увесь час отримував грошову премію.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Директора департаменту фінансів КМДА судитимуть за необґрунтовані позики на 581 млн грн збитків київській громаді

Директора департаменту фінансів Київської міської державної адміністрації Володимира Ріпака судитимуть за службову недбалість, яка, за версією слідства, завдала територіальній громаді столиці понад 581 млн грн збитків, пише Bankova Mail.